/ Modeļi /

D-MAX Double Cab

Isuzun D-Max Double Cab – ērts brigādes darbarūķis!

Isuzun D-Max Double Cab piedāvā komfortu un ērtības pieciem cilvēkiem, kā arī daudz vietas precēm un aprīkojumam. Dubultās kabīnes platforma ir 1 552 mm gara un 1 530 mm plata.

 

LABI APRĪKOTA

Isuzu D-Max vienmēr ir labi aprīkota. Ir pieejamas trīs aprīkojuma līmeņa versijas : LX, LS un LSX. Pamata versijā:  gaisa kondicionēšana, CD / radio, tālvadības centrālā atslēga, LED dienas gaitas lukturi, vadītāja un priekšējā pasažiera drošības spilveni, sānu drošības spilveni, sānu aizkarveida drošības spilveni, kā arī stabilitātes kontroles sistēma (ESC) un vilces kontroles sistēma (TCS), kalnup braukšanas palīdzība (HSA) un lejup braukšanas palīgs (HDC).

Daudzpusējs drošības aprīkojums

D-Max drošības aprīkojumam tiek veltīta ļoti liela uzmanība. Visos modeļos ir jau iepriekš ierīkoti seši gaisa spilveni, stabilitātes (ESC) un vilces (TSC) kontroles sistēmas, kā arī palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā un lejupvērstas kustības kontroles sistēma. Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā palīdz viegli izkustēties no vietas pret kalnu. Sistēma vēl aptuveni divas sekundes tur nospiestas bremzes, kamēr vadītājs pārceļ kāju no bremzes pedāļa uz akseleratoru. Pateicoties lejupvērstas kustības kontroles sistēmai, vadītājs var visu uzmanību pievērst ceļam, jo sistēma automātiski ieslēdz riteņu bremzes, tādējādi pārvaldot automobiļa ātrumu.  Ātrumu var regulēt ar 4–30 km/h intervāliem.

PĀRNESUMKĀRBA

Var izvēlēties paša Isuzu ražojuma mehānisko 6 ātrumu vai japāņu uzņēmuma Aisin automātisko 6 ātrumu pārnesumkārbu. Automobiļiem ar mehānisko pārnesumkārbu degvielas patēriņš ir 7,0 l/100 km, savukārt CO2 emisija – 183 g/km. Automobiļiem ar automātisko pārnesumkārbu šie rādītāji attiecīgi ir 7,8 l/100 km un 205 g/km.

ČETRU RITEŅU PIEDZIŅA

Visos Isuzu D-Max modeļos iemontētais četru riteņu piedziņas režīms ieslēdzams, galvenajā pultī pagriežot iestatīšanas ritenīti. Mainoties braukšanas apstākļiem, aizmugurējo un četru riteņu piedziņu var mainīt, ja ātrums nepārsniedz 100 km/h.