/ Modeļi /

D-MAX Space Cab

Isuzu D-MAX Space Cab – īsts darba auto!

Radīts profesionāļiem

Isuzu D-Max ir vienīgais pikaps, kuru ražo kravas automašīnu ražotājs. D-Max ir veidots tā, lai tas saglabātu izturību sarežģītos apstākļos. Izturība, uzticamība un praktiskums ir pilnveidoti līdz sīkumiem vairāk nekā 4 milj. kilometru izmēģinājuma braucienu laikā. Isuzu zina, kā konstruēt drošu un izturīgu transportlīdzekli, kuru iespējams ilgstoši izmantot smagu darbu veikšanai. Smagās tehnikas DNS ir gan redzama, gan jūtama. Ar modeli Space Cab var viegli pārvadāt vairāk nekā 1 000 kg smagu kravu un vilkt 3 500 kg smagu piekabi. Četru riteņu piedziņas Isuzu D-max dodas tur, kur nepieciešams: pa grants karjeru, cirsmu mežā vai iemīļoto brīvā laika pavadīšanas vietu jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos.

DZINĒJAM NAV JĀLIETO ADBLUE LĪDZEKLIS!

Jaunais Isuzu D-Max 1,9 litru dīzeļdzinējs ir optimālā izmērā, ar 120 kW (164 ZS) jaudu un 360 Nm griešanas jaudu, savukārt degvielas patēriņš ir tikai 7 litri uz 100 kilometriem. Kaitīgā CO2 emisija – tikai 183 g/km.

Cieto daļiņu filtrā iemontētais katalizators (Nox filtrs) kaitīgo slāpekļa oksīdu pārvērš tīrā slāpeklī, ūdenī un oglekļa dioksīdā, nelietojot līdzekli AdBlue, kas parasti sasalst jau 11 grādu aukstumā.

Pateicoties jaunajām dzinēja īpašībām, izplūdes gāzu recirkulācijas sistēmai (EGR) un cieto daļiņu filtram (DPD), kaitīgā ogļūdeņraža un slāpekļa oksīda emisija ir ievērojami mazāka. Pateicoties DLC degvielas izsmidzinātājiem, 200 MPa augstspiediena izsmidzinātājiem, labāka dizaina degšanas kamerai un ar grafītu pārklātajiem virzuļiem, degviela tiek izlietota vēl ekonomiskāk un tiek saudzēta dzinēja ilgmūžība. Turklāt Isuzu D-Max dīzeļdzinēja sadales mehānismam izmantojama ķēde, tāpēc samazinās transportlīdzekļa stāvēšanas stāvvietā dienu skaits un ievērojami ietaupās nauda.

Isuzu D-MAX plašā kabīne piedāvā vadītājam un pasažierim ērtas vietas gan garumā, gan platumā. Ergonomiski sēdekļi nodrošina gan sānu, gan aizmugurējo atbalstu un ir ērti ilgākiem braucieniem. A-pīlāru satveršanas rokturi, durvju lielais izmērs un forma ļauj automašīnā viegli iekāpt un izkāpt.

Kabīnes dizaina uzmanība ir pievērsta vadītāja ērtībām, t.sk., ar augstas kvalitātes un parocīgiem glabāšanas nodalījumiem. D-Max LS versijas standarta aprīkojumā: 7 "skārienekrāns, atpakaļgaitas kamera, jauns daudzfunkcionāls displejs un tālvadības centrālā atslēga.