/ Modeļi /

VITARA

Suzuki Vitara – drošība un praktiskums

Atjauninātā Vitara priekšpuse ir papildināta ar vertikāliem hroma akcentiem uz piecu segmentu priekšējā režģa. Jauns hroma elements, kas šķērso apakšējo režģi, izceļ automobiļa moderno izsmalcinātību.

Sēdekļu apdare (sarkanas šuves/āda un zamšveida audums).

Suzuki Smart Audio 7 "skārienekrāns ļauj ērti kontrolēt mūziku, video, MirrorLink / AndroidAuto / Apple CarPlay saderīgu mobilo tālruni. Navigācija GLX aprīkojuma līmenim. No skārienekrāna jūs vienmēr varat redzēt atpakaļskata kameras attēlu, kas aptver tos rajonus, kuru aizmuguresskata spoguļos netiek rādīti.

Stingra un viegla virsbūve palīdz sasniegt vienmērīgu braukšanu un nodrošina lielisku degvielas ekonomiju, vienlaikus palielinot drošību. Līdzsvarota balstiekārta, piekares sistēma ir pielāgota Eiropas ceļiem, lai nodrošinātu vislabāko stabilitātes, komforta un klusuma kombināciju. Suzuki Vitara standartā 7 drošības spilveni, ESP vadības sistēma, ABS bremzes, EBD, avārijas bremzēšanas sistēma, stūres pastiprinātājs, sadursmju pedāļi, ISOFIX stiprinājumi, jostas balsts un riepu spiediena kontroles sistēma.

Visu riteņu piedziņas sistēmai AllGrip ir četri braukšanas režīmi (Auto, Sport, Sniega un bloķēšanas sistēma), kas optimizē vilkmi, braukšanas ātrumu un degvielas patēriņu atbilstoši dažādiem braukšanas apstākļiem. AllGrip četru riteņu piedziņa nodrošina, ka jauda vienmēr tiek pārraidīta pareizā virzienā - vai nu automātiski, vai atbilstoši jūsu braukšanas stilam.

Neatkarīgi no ceļa seguma Vitara nodrošina izcilu saķeri. Nav nepieciešamas īpašas braukšanas metodes vai darbības. Vitara modernās sistēmas, tostarp uzlabotā ALLGRIP 4WD tehnoloģija ļauj gūt prieku no braukšanas. Lai kāds būtu ceļš, Vitara pārliecinoši tiks ar to galā.