top of page

Citroën C3 ELLE speciālā sērija: stilīgs un piemērots pilsētai

2018. gada 9. janvārisCitroën C3 piedāvājums papildināts ar jaunu īpašo sēriju “ELLE”.

Stilīgs un piemērots pilsētai, tas ir paredzēts visiem tiem, kas vēlas automašīnu ar stilu un personību. Balstoties uz sadarbību ar ELLE zīmolu, Citroën C3 ELLE pieejams Polar White virsbūves krāsā ar ekskluzīvu divu toņu smilšu krāsas jumtu. Ārpusei ir arī oriģināli ķiršu rozā krāsas akcenti, īpaša jumta uzlīme un četru burtu ELLE logotips. Arī automašīnas iekšpusē ir pieejams vairāk individualizētu elementu. Citroën C3 ELLE salons ir ar pelēku polsterējumu, kas ir šūts ar ķiršu rozā krāsas diegiem, un instrumentu paneļa apdari ar pieskaņotu krāsu un materiāliem. Balstīts uz SHINE versiju, Citroën C3 ELLE iegūst plašu tehnoloģiju klāstu drošībai un savienojamībai, ieskaitot: Citroën Connect Nav, Citroën Connect Box, atpakaļgaitas kameru un aktīvo drošības bremzēšanas sistēmu. Citroën C3 ELLE ir pieejams ar virkni dažādu dzinēju, ieskaitot PureTech 110 S & S EAT6 benzīna dzinēju. Šis transportlīdzeklis pie dīleriem ieradīsies martā.Citroën C3 2018. gadu ir uzsācis ar stilu. Sākts ražot 2016. gada novembrī un Eiropā pārdots jau vairāk nekā 230 000 vienību, zīmola bestsellers parāda sievišķīgāku pusi ar jaunu īpašās sērijas “ELLE” modeli. Elegants, stilīgs un piemērots pilsētai, tas atgādina ELLE žurnālu, modes un tendenču noteicēju. Citroën sadarbība ar ELLE ir daļa no ELLE aktīvā foruma Francijā (“ELLE sievietes sabiedrībā”).Daudzpusīgs pilsētas automobilis ar unikālu personību, Citroën C3 savā segmentā izceļas ar savu virsbūves līniju un drosmīgo stilu. C3 ELLE īpašā sērija izceļ šīs atšķirīgās iezīmes vēl vairāk. Zīmols vēlas nostiprināt C3 tēlu, ko īpaši apstiprina klienti, kas izvēlas tehnoloģijas un personalizēšanu (40% pasūtījumu SHINE komplektācijā un 60% ar divu toņu krāsojumu).

Citroën C3 ELLE papildaprīkojums:

  • Standartā pieejama Polar White krāsas virsbūve ar ekskluzīvu divu toņu smilšu krāsas jumtu, glancēti melniem durvju spoguļu korpusiem un ķiršu rozā krāsas akcentiem, izceļot miglas lukturu apdari, Airbump® apdari un uzlīmes uz aizmugures statnes.

  • Nozīmīte ar ELLE logo uz priekšējām durvīm un īpaša jumta apdare, kas demonstrē personalizēšanas potenciālu. 

  • Salona atmosfēra, kurā turpinās ķiršu rozā krāsas akcenti, redzami īpašā polsterējuma šuvēs un priekšējā paneļa apdarē. 

  • Aprīkojuma līmenis ir balstīts uz augstāko apdares līmeni SHINE, kā arī virkni drošības un savienojumības tehnoloģiju, tai skaitā: CITROËN Connect Nav, atpakaļskata kameru un drošības “Safety Pack 2”, iekļaujot aktīvo drošības bremzēšanas sistēmu, vadītāja uzmanības brīdinājumu un automātiskās tālās gaismas.

  • Efektīvo Puretech benzīna un BlueHDi dīzeļdzinēju klāsts ar uzlabotu veiktspēju kopā ar EAT6 automātisko pārnesumkārbu sajūgtu ar Puretech 110 S & S dzinēju.

Augsta standarta komforts, lai katrs brauciens būtu relaksējošs.bottom of page