top of page

Jaunais Citroën C3 Aircross Compact SUV iegūst Autobest 2018. gada balvu

2018. gada 5. janvāris

Jaunais Citroën C3 Aircross compact SUV ir ieguvis 2018. gada "BEST Buy Car of Europe" balvu no Autobest, konkurencē pārspējot piecus citus finālistus.

Kā paziņojusi Autobest žūrija, New Citroën C3 Aircross compact SUV izvēlēts par 2018. gada "BEST Buy Car of Europe".

Kopš 2001. gada Autobest katru gadu ir izvēlējies vislabāk pirkto automašīnu, balstoties uz lielāko balsu skaitu.Balsojums tiek uzticēts 31 autosporta žurnālistiem no 31 Eiropas valstīm, automašīnas tiek novērtētas, balstoties uz 13 kritērijiem, tai skaitā izdevīgumu, dizainu, komfortu un tehnoloģiju, kā arī pakalpojumu un rezerves daļu pieejamību izplatīšanas tīklā.

Sekojot 2003. gada uzvarētāja Citroën C3 piemēram, jaunais Citroën C3 Aircross compact SUV bija galvas tiesu pārāks par konkurentiem un ieguva 17. ikgadējo balvu, pateicoties tā unikālajam virsbūves stilam un spēcīgajai un drošajai attieksmei.

Jaunais Citroën C3 Aircross compact SUV ir būtisks zīmola atjaunošanā un atspoguļo zīmola aktīvo darbību starptautisko preču tirgū.Automašīna tika izlaista oktobrī, un Eiropā tā jau ir pasūtīta vairāk nekā 30 000 reižu.Klientus piesaista tās salons, kurā vērojami visi Citroën unikālie paņēmieni plašuma, modulārās konstrukcijas un gaišuma ziņā. Automašīnas raksturu uzsver plašas individuālās pielāgošanas iespējas ar vairāk nekā 90 iespējamām kombinācijām attiecībā uz virsbūvi un pieciem dizaina veidiem salonā. To iedvesmojušas klientu vēlmes, tāpēc šim uz cilvēkiem vērstajam apvidus auto nav konkurentu plašuma un modularitātes ziņā, panorāmas tipa jumta lūka parāda, ka tas ir atvērts pret pasauli. Kā Citroën Advanced Comfort® programmas pārstāvis, C3 Aircross pasažieriem sniedz pilnīgu labsajūtu un vadītājiem nodrošina neaizmirstamu pieredzi pie stūres.Šis auto ir vienlīdz ērts gan pilsētā, gan atklātā apvidū, un jaunā modeļa atlētiskās spējas uzlabo  Grip Control® funkcija ar palīgsistēmu braukšanai no kalna. Lepojoties ar augstāko komfortu un drošību, jaunais modelis ir aprīkots ar 12 modernām autovadītāja palīgsistēmām un piecām savienošanas tehnoloģijām, un nesen EuroNCAP pārbaudē ieguva piecas zvaigznes.

“Man ir tas god apsveikt Lindu Džeksoni (Linda Jackson) un viņas vadības komandu ar AUTOBEST 2018. gada balvas iegūšanu! Sīvā konkurencē C3 Aircross kļuva par čempionu, pārliecinot žūrijas locekļus, ka tas ir pareizā izvēle šim izdevumam.Tā ir arī jauna apvidus auto uzvara, vēlreiz pierādot, ka žūrija spēj ne tikai sekot tirgus attīstībai, bet arī pamanīt tendences, sniedzot pircējiem Eiropā īstu nākotnei piemērotu automašīnu pirkšanas rokasgrāmatu!” sacīja Iļja Seliktars (Ilia Seliktar), žūrijas prezidents.

Ar 426 000 reģistrācijām Eiropā pirmajā 2017. gada pusē Citroën pārdošanas apjomi bija lielākie sešu gadu laikā, tie bija par 5,6% lielāki nekā tajā pašā laika posmā iepriekšējā gadā. Gadu pēc jaunā C3, vislabāk pārdotā auto Citroën klāstā ar 230 000 pārdotām mašīnām kopš izlaišanas, jaunais Citroën C3 Aircross compact SUV vēl vairāk uzlabo Citroën sniegumu.

bottom of page