top of page

Krāsas

VEIKTSPĒJAIZCILAS BRAUKŠANAS ĪPAŠĪBAS

Atsaucīgais Dualjet dzinējs un ekonomiskā daļējā hibrīda sistēma tā vien aicina sēsties pie stūres. Pārliecību, braucot pa slideniem ceļiem, sniedz AllGrip pilnpiedziņas sistēma.

 1,2 Dualjet dzinējs

1,2 Dualjet dzinējs ir ne tikai izcili dinamisks, bet arī ļoti ekonomisks. Šo augsta līmeņa līdzsvaru nodrošina vairāki uzlabojumi, tostarp elektriski maināmas gāzu sadales fāzes, mainīga darba tilpuma eļļas sūknis un elektriskas virzuļu dzesēšanas sprauslas.


SHVS daļējā hibrīda sistēma

SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) sistēma palīdz uzlabot dzinēja degvielas ekonomiju. Tā pārvērš palēnināšanas laikā radīto kinētisko enerģiju elektroenerģijā, ko izmanto elektromotors, lai palīdzētu iekšdedzes dzinējam. Kompakto un vieglo SHVS sistēmu veido augstas veiktspējas 10 Ah litija jonu akumulators ar lieliskām uzlādes un barošanas īpašībām, un integrēts starteris-ģenerators (ISG) ar motora funkciju.

 Automātiska pilnpiedziņas sistēma

AllGrip Auto pilnpiedziņas sistēma ļauj saglabāt mierīgu prātu ikdienas braucienos, īpaši braucot pa slideniem ceļiem vai apsnigušām virsmām. Konstatējot, ka kāds no priekšējiem riteņiem zaudē saķeri ar ceļu, viskozā sajūga pilnpiedziņas sistēma automātiski pievada daļu griezes momenta aizmugurējiem riteņiem.

 

Viegla un stingra Heartect platforma

Vienmērīgi izliektais rāmis palielina šasijas stiprību, sniedzot izcilas braukšanas īpašības, kā arī vienlaikus uzlabojot drošību sadursmē un efektīvi izkliedējot trieciena enerģiju. Neskatoties uz kompakto apvidus auto dizainu, šī platforma nodrošina optimālu komponentu izvietojumu plašajā salonā un plašu bagāžas nodalījumu.Drošība

Āriene

SalonsORIĢINĀLS SALONS

Ignis salons rada elegances un kvalitātes iespaidu un ar dzīvespriecīgo krāsu akcentiem uzsver automobiļa pilsētniecisko stilu.

Multivides sistēma ar viedtālruņa integrāciju

Audiosistēmai ir skārienjutīgs ekrāns, kas darbojas tikpat intuitīvi kā viedtālrunis. Pievieno viedtālruni, izmantojot Bluetooth vai USB vadu, un lieto savas lietotnes tieši ekrānā.Bagāžas nodalījums, kas pielāgojas bagāžai

Nolokot bīdāmos aizmugures sēdekļus, Ignis var lepoties ar 490 l ietilpīgu bagāžas nodalījumu. 50:50 proporcijā dalāmos dalītos aizmugurējos sēdekļus var nolocīt arī no bagāžas nodalījuma puses. Nolokot sēdekļu atzveltnes, iespējams pielāgot vietu dažādu veidu bagāžai.

PamatkrāsaPerlamutra un metāliskas krāsas
Salona krāsas

Zila interjera krāsa ir pieejama modeļiem ar šādu virsbūves krāsu: Super Black (melna perlamutra), Pure White (balta perlamutra), Premium Silver (metāliska sudraba), Premium Gray (metāliska pelēka) un Speedy Blue (metāliska zila).


 Sudraba interjera krāsa ir pieejama modeļiem ar šādu virsbūves krāsu: Flame Orange (oranža perlamutra metāliska), Caravan Ivory (ziloņkaula perlamutra metāliska) un Tough Khaki Pearl (perlamutra metāliska).


Kompakts apvidus automobilis ar hibrīddzinēju

Iepazīsties ar Suzuki Ignis! Pateicoties jaunajām krāsām un spilgti izteiktajām detaļām gan automobiļa iekšpusē, gan ārpusē, pasaulē pirmais mini apvidus automobilis ir kļuvis vēl individuālāks. Līdztekus efektīvai hibrīda tehnoloģijai Suzuki Ignis standarta aprīkojumā ietilpst Full LED gaismas diožu priekšējie un aizmugurējie lukturi, elektriskie logu pacēlāji un elektriski regulējami spoguļi, automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma, atpakaļskata kamera un daudz kas cits.

 

Kompaktklases automobilis

Lai arī Suzuki Ignis ir īsts apvidus automobilis ar visām tam raksturīgām pazīmēm, tas ir arī īsts mazlitrāžas auto. Pateicoties kompaktajam izmēram, tas ir piemērots arī dzīvei pilsētā, kur Ignis viegli slīd pa šaurām ieliņām un alejām. Mazais pagrieziena rādiuss, augstā sēdpozīcija un labā redzamība padara Ignis viegli manevrējamu.

Apvidus auto

Ignis ir pirmais mini klases apvidus automobilis. Neskatoties uz kompakto izmēru, Ignis apvidus auto piedāvā tādas priekšrocības kā augstu sēdpozīciju un ērtu iekāpšanu un izkāpšanu. Ignis ir aprīkots ar regulējamu aizmugurējo sēdekli, kas nodrošina plašumu pasažieriem vai iespaidīgu bagāžas ietilpību. Ignis modeļiem ir pieejama pilnpiedziņa, kas kopā ar augsto klīrensu nodrošina lieliskas gaitas īpašības.

 

Hibrīds

Ignis modelī ir izmantota Suzuki oriģinālā hibrīda tehnoloģija. SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) sistēma palīdz uzlabot dzinēja degvielas ekonomiju. 2020. gada modelim ir lielas ietilpības 10 Ah litija jonu akumulators ar lielisku uzlādes un barošanas efektivitāti, kā arī integrēts starteris-ģenerators (ISG) ar motora funkciju.

  • Benzīna motora elektriskais atbalsts 

  • Klusa apstāšanās/braukšanas sākšana

  • Uzkrāj brīvo jaudu

  • Samazina CO2 izmešus

  • Optimizē degvielas patēriņu – it īpaši braucot pa pilsētu

  • Vadāms kā parasts automobilis