top of page

Krāsas

VEIKTSPĒJA 

JAUDA, LAI BAUDĪTU PRIEKU

Swift satriecošais izskats ir saskaņots ar veiktspēju, kas katru braucienu padara par jautru un aizraujošu jaunu piedzīvojumu. Neatkarīgi no tā, vai to izmantojat braukšanai uz darbu vai lai iepirktos, nedēļas nogales izbraucieniem vai nesteidzīgiem ceļojumiem, tas nodrošina braukšanas pieredzi, kas tā vien aicinās atkal doties ceļā.

 


Dzinējs

Swift jaunais 1,2 litru benzīna dzinējs apvieno izcilu degvielas ekonomiju ar iespaidīgu griezes momentu pie zemiem apgriezieniem straujam un atsaucīgam paātrinājumam.

 

12 V daļējā hibrīda sistēma

Jaunajā Swift dzinējs ir savienots ar 12 V daļējā hibrīda sistēmu, lai padarītu to vēl draudzīgāku apkārtējai videi. Sistēma pārveido palēninājuma laikā radīto kinētisko enerģiju un uzglabā to litija jonu akumulatorā, un integrētais startera ģenerators palīdz dzinējam paātrināties, lai panāktu augstāku degvielas patēriņa efektivitāti.

 


All Grip Auto

Šī Suzuki Swift automātiskā četru riteņu piedziņas sistēma ieslēdzas, kad konstatē priekšējo riteņu saķeres zudumu. Konstatējot priekšējo riteņu izslīdēšanu, nobloķējas viskozais sajūgs, lai pievadītu griezes momentu aizmugurējiem riteņiem, nodrošinot papildu saķeri braukšanai pa slidenu virsmu.Pilnpiedziņa ir pieejama tikai ar 5 pārnesumu manuālo pārnesumkārbu.

 

Transmisija

Swift 5 pārnesumu manuālā transmisija uzlabo degvielas efektivitāti un jaudas padevi ar pārnesumu attiecību, kas ir īpaši optimizēta, lai atbilstu dzinēja un piedziņas veiktspējas īpašībām. Pārslēgšanās darbība ir vienmērīga un atsaucīga, un pārnesuma pārslēgšanai ir nepieciešams tikai viegls pieskāriens. Turklāt autovadītājiem, kuri dod priekšroku automātiskās pārnesumkārbas ērtībām, tiek piedāvāta bezpakāpju variatora transmisija (CVT).


  

HEARTECT platforma

Gludi izliektais rāmis paaugstina šasijas stingrību, lai palīdzētu nodrošināt izcilu automobiļa veiktspēju. Turklāt tas arī veicina drošību sadursmes gadījumā, efektīvi izkliedējot trieciena enerģiju.

Drošība

Āriene

SalonsUZ VADĪTĀJU ORIENTĒTS SALONA DIZAINS

Izstrādāts tā, lai visi nepieciešamie instrumenti un vadības ierīces būtu viegli sasniedzamas, tam ir ieskaujošs, divu toņu priekšējais panelis un priekšējo durvju apdare, kas piešķir salonam sportisku izskatu un vairo braukšanas prieku.

 


Ergonomiski priekšējie sēdekļi

Polsterējums priekšējo sēdekļu plecu zonā un sānos uzlabo vadītāja un pasažiera komfortu un piešķir sēdekļiem dinamiski veidotu izskatu, ko papildina apšuvuma ģeometriskais raksts.

 

Bagāžas zona

Bagāžas nodalījumam ir plašs un zems atvērums, kas atvieglo iekraušanu un izkraušanu. Turklāt nolokāmās, 60/40 dalījuma aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ļauj konfigurēt bagāžas zonu atbilstoši jūsu vajadzībām.


 
Audiosistēma ar 9″ displeju

Displeja audiosistēma ir izvietota izceltajā vidusdaļā, kas ir nedaudz pavērsta pret vadītāju, lai atvieglotu tās pārskatīšanu un skārienjutīgo vadību. Turklāt saskarni var brīvi pielāgot un izmantot navigācijas informācijas vai atpakaļskata kameras attēla parādīšanai. Visas šīs funkcijas jau ir iekļautas jaunā Swift standarta aprīkojumā.

 


Android Auto un Apple CarPlay

Savienojiet tālruni ar automobili un ērti izmantojiet savas iecienītākās lietotnes. Varat izmantot Google Maps navigācijai vai klausīties mūziku un raidierakstus pakalpojumā Spotify.

 

Pieslēdzieties savam automobilim no tālienes

Suzuki Connect ir viedtālruņa lietotne un pakalpojumu komplekts, kas ļauj uzraudzīt automobili attālināti.✔ Statusa paziņojums✔ Automobiļa atrašana stāvvietā✔ Braucienu vēsture✔ Ģeožogs un laika aizlieguma brīdinājums✔ Drošības paziņojums✔ Brīdinājuma gaismas signālu paziņojums✔ Periodiskās apkopes/atsaukuma paziņojums


 


Gaisa kondicionētājs

Swift ir aprīkots ar gaisa kondicionētāju ar digitālo vadības paneli un manuāli atlasāmiem gaisa kondicionēšanas režīmiem


VIRSBŪVES KRĀSAS

Jaunā Swift krāsu klāstā ir deviņas viena toņa opcijas un četras divu toņu opcijas, tostarp jaunas krāsas Frontier Blue Pearl Metallic un Cool Yellow Metallic (kā attēlā). Suzuki Swift ir aprīkots ar 185/55R16 riepām un 16” vieglmetāla diskiem.
 


Krāsas kā konfektes

Frontier Blue Pearl Metallic un Burning Red Pearl Metallic krāsas ir kā dziļi, koši krāsu toņi, kas simbolizē jaunu Suzuki krāsu kvalitātes laikmetu. Abas šīs krāsu iespējas sastāv no trīs slāņu pārklājuma, kas nodrošina bagātīgu tekstūru un ļoti piesātinātus toņus.

Pamatkrāsa, bez maksas
Perlamutra un metāliskas krāsas
Salona krāsa
 

HIBRĪDS DIZAINA CIENĪTĀJIEM

Tehnoloģijas sastopas ar leģendāru dizainu. Jaunajā Suzuki Swift ir apvienota mūsdienīga hibrīda piedziņa ar tai raksturīgo un dinamisko formu.

Spēcīgs, izteiksmīgs dizains

Melnie A un B statņi rada peldoša jumta iespaidu. Izteiksmīgā sānu līnija padara to unikālu: tipisku Swift, vienkārši atšķirīgu.

Priekšpuses dizains

Izteiksmīgais radiatora režģis ar šūnveida rakstu melnā krāsā, dziļi konturēts priekšējais buferis un pārsteidzošie L formas LED dienas gaitas lukturi jau no paša sākuma izstaro pašpārliecinātību.

Aizmugures dizains

Trīsdimensiju aizmugurējie kombinētie lukturi un platais aizmugurējais buferis piešķir jaunajam Swift stabilu stāju un vienlaikus rotaļīgu izskatu.

 


Sānu dizains

Muskuļotās kontūras, kas iezīmē jaunā Swift profilu, un peldošais jumta dizains piešķir enerģiska viegluma sajūtu. Standarta jumta spoilers nodrošina samazinātu gaisa pretestību.Automobilis attēlā aprīkots ar pulētiem vieglmetāla diskiem, kas pieejami tikai kā papildaprīkojums.