top of page

Krāsas

VEIKTSPĒJA

JAUDĪGĀKI DZINĒJI, KAS ARĪ SAUDZĒ APKĀRTĒJO VIDI


S-CROSS pilnais hibrīds – augstāka efektivitāte katrā kilometrā

Pilnā hibrīda sistēma piedāvā ekonomisku braukšanu gan hibrīda, gan elektriskajā režīmā. Sistēma sastāv no 1,5 litru Dualjet dzinēja, motora-ģeneratora (MGU), automātiskās transmisijas un akumulatora. Piedziņas akumulators atrodas zem bagāžas nodalījuma.

Atkarībā no braukšanas situācijas hibrīda sistēma izmanto benzīna dzinēju, elektromotoru (MGU) vai abus vienlaicīgi. Braucot ar vienmērīgu ātrumu, iekšdedzes dzinējs lādē piedziņas akumulatoru. Palēnināšanās un bremzēšanas laikā radītā enerģija tiek izmantota piedziņas akumulatora uzlādei.

 

Inteliģenta daļējā hibrīda sistēma efektivitātei un veiktspējai

1,4 litru Boosterjet turbo dzinējs attīsta 95 kW (129 ZS) jaudu un 235 Nm griezes momentu pie zemiem apgriezieniem, uzlabojot braukšanas īpašības.

Lai samazinātu degvielas patēriņu, standarta uzlādes sistēmas vietā hibrīda sistēma izmanto integrētu 48 voltu starteri-ģeneratoru (ISG). Integrētais starteris-ģenerators (ISG) nodrošina lādēšanu un pilda motora funkciju. Elektromotoram ir 10 kW jauda un 50 Nm griezes moments. Litija jonu akumulatora ietilpība ir 0,384 kWh.


Transmisijas patīkamākai braukšanai

Jaunajam S-CROSS paredzētās transmisijas palīdz sasniegt lielāku veiktspēju un degvielas ekonomiju, kā arī patīkamāku pārslēgšanos.

 

6 pakāpju manuālā pārnesumkārba

Tai ir optimizētas pārnesumu attiecības, kas veicina degvielas ekonomiju. Stingrs transmisijas korpuss mazina troksni un vibrāciju. Papildus tam viegla un precīza pārnesumu pārslēgšana un optimizēts izsvarojums palīdz nodrošināt, ka pārslēgšanās notiek gludi.

Sešu pakāpju automātiskā pārnesumkārba

Tā piedāvā plašu pārnesumu diapazonu, nodrošinot lielisku paātrinājumu pat lielā ātrumā. Iebūvēts dzesētājs uzlabo automātiskās transmisijas šķidruma dzesēšanu, lai padarītu braukšanu vēl ekonomiskāku. Sešu pakāpju automātiskajai pārnesumkārbai ir arī manuālais režīms, kurā pārnesumus var pārslēgt ar lāpstiņām pie stūres.AllGrip Select – elektroniski vadāma pilnpiedziņas sistēma

Atkarībā no tā, vai vadītājam ir noskaņojums uz aizraujošu, mierīgu vai ekonomisku braukšanu, ir pieejams automātiskais, sporta, sniega un bloķēšanas režīms.

Elektroniski vadāmā pilnpiedziņas sistēma ar braukšanas režīmu izvēli darbojas ar vienkāršu piespiežamu un grozāmu slēdzi, kas ļauj vadītājam pielāgot braukšanas īpašības ceļa segumam vai apstākļiem. 

Auto

Prioritāte ir degvielas ekonomija tipiskos braukšanas apstākļos. Sistēma pārslēdzas uz pilnpiedziņu, konstatējot riteņu izbuksēšanu.

Sport

Optimizēts sportiskai braukšanai. Sadala griezes momentu optimālai vadāmībai pagriezienos. Automobiļiem ar automātisko transmisiju šis režīms optimizē degvielas padeves/griezes momenta parametrus, nedaudz atverot droseļvārstu, lai uzturētu augstākus dzinēja apgriezienus un nodrošinātu ātrāku reakciju.

Snow

Optimāli piemērots sniegotam, nelīdzenam un slidenam segumam. Uzlabo saķeri paātrinājuma laikā uz slidenas seguma. Palīdz nodrošināt stabilitāti slidenos apstākļos.

Lock

Automobiļa izkustināšanai no sniega, dubļiem vai smiltīm. Kad ātrums pārsniedz 60 km/h, tas pārslēdzas uz sniega režīmu.


Drošība

Āriene

SalonsTELPA KOMFORTABLAI BRAUKŠANAI

Lielais priekšējais vējstikls un izcilā redzamība uz sāniem rada plašuma sajūtu salonā.

 Plašs salons

Gan priekšā, gan aizmugurē sēdošajiem ir pietiekami daudz vietas, lai varētu ērti iekārtoties, atpūsties un izbaudīt braucienu.

 

Sēdekļu apdare

Elegantajiem un ergonomiskajiem ādas sēdekļiem ir īstas ādas apdare sānos, kā arī izsmalcināts mākslīgās ādas pinums centrā, kas atspoguļo automobiļa izturīgo apvidnieka raksturu. Auduma sēdekļiem ir tāds pats dizaina risinājums ar reljefu faktūru centrālajam panelim. Pielāgojama bagāžas ietilpība

60:40 proporcijā nolokāmā aizmugurējā sēdekļa atzveltne un daudzpozīciju bagāžas nodalījuma pārsegs ļauj ērti ievietot jebkādu kravu.

 

Regulējama aizmugurējā sēdekļa atzveltne

Aizmugurējā sēdekļa atzveltnei ir divi iespējamie stāvokļi: pasažieru ērtības paaugstināšanai vai maksimālai kravas telpas palielināšanai.Pieejams GL+ un GLX modeļiem.Izbaudi jaunāko digitālo komfortu

Doties jaunā piedzīvojumā vēl nenozīmē pagriezt muguru pasaulei. S-CROSS ir aprīkots ar tehnoloģijām un funkcijām, kas ļauj saglabāt saikni ar savu automobili un dzīvesveidu.

 Suzuki Connect pakalpojums

Suzuki Connect savienojamības pakalpojums ļauj jums jebkurā laikā un jebkurā vietā izveidot savienojumu starp jūsu automobili un viedtālruni. Jums vairs nav jācenšas atcerēties, vai tiešām aizslēdzāt automobiļa durvis. Lietotne arī atgādina par periodiskajām apkopēm un ļauj ērti sazināties ar Suzuki tirdzniecības un servisa pārstāvjiem.

 

Audiosistēma ar displeju

Izmanto bezvadu Apple CarPlay® vai Android Auto™ lietotnes, balss atpazīšanu un brīvroku Bluetooth® zvanus. Klausies mūziku vai pat skaties filmas no USB ierīcēm. Sistēma arī informē par automobiļa stāvokli, attēlojot degvielas patēriņu, nobraukuma rezervi, hibrīda enerģijas patēriņu, brīdinājumus un attēlu no atpakaļskata kameras.

 Panorāmas jumta lūka

Divi bīdāmi stikla paneļi veido īpaši lielu panorāmas jumta lūku, ko var baudīt no jebkuras automobiļa sēdvietas.Papildaprīkojums GLX modelim.

 

Divu zonu automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma

Divu zonu gaisa kondicionēšanas sistēma ļauj atsevišķi regulēt temperatūru atbilstoši vadītāja un pasažiera individuālajām vēlmēm.Pieejams GL+ un GLX modeļiem.


Parastās krāsasPerlamutra un metāliskas krāsas

AGRESĪVS SUV STILS

Vienmēr ir svarīgi radīt labu pirmo iespaidu, taču radīt neaizmirstamu iespaidu ir grūti. Atšķirība ir detaļās.

 
Priekšējie un aizmugurējie LED lukturi

Priekšējie lukturi un aizmugurējie kombinētie lukturi ar trim LED gabarītgaismas lukturiem, kas rada dinamisku iespaidu, izceļas ar dzīvīgumu un vispusīgu spožumu. Priekšējie gabarītgaismas lukturi darbojas arī kā dienas gaismas lukturi.

 
Stilizēts priekšējais režģis

Iespaidīgs spīdīgi melns priekšējais režģis piešķir automobilim dinamisku izskatu un neļauj palikt nepamanītam. Priekšējā emblēma ir iestrādāta hromētā joslā, kas akcentē jaudu, kas slēpjas aiz priekšējā režģa.Skarbi izteiksmīgs

Priekšējās un aizmugurējās riteņu arkas ar kvadrātveida formu piešķir ārienes stilam īpašu raksturu. Izteiksmīgi sudraba krāsas akcenti priekšā un uz aizmugures bufera atstāj spēcīgu un paliekošu iespaidu, kas papildina pārliecinošo pilsētas apvidus auto tēlu.Integrētas jumta sliedes

Sudrabotas anodēta alumīnija integrētās jumta sliedes ne tikai lieliski izskatās, bet ir arī funkcionālas, nodrošinot izteiksmīgu estētiku un nevainojamu aerodinamiku.Pieejams GL+ un GLX modeļiem.