top of page

ElektroAutO

​SIA Andre Motors piedāvā iegādāties elektro un ārēji lādējamās hibrīd automašīnas ar apstiprinātu pieteikumu Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projekta atklāta konkursa "Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu iegādei" ietvaros. Valsts atbalsts ir pieejams tikai fiziskām personām, tikai viena elektro automobili vai PHEV hibrīda automobili.

Atbalsta apmērs ir noteikts 4500 EUR jaunām elektro automašīnām un 2250 EUR ārēji lādējamām hibrīda automašīnām.

Minimālais jauna elektroautomobiļa, kas iegādāts ar valsts atbalstu, ekspluatācijas termiņš vai nobraukums ir 5 gadi vai 52 000 km, neatkarīgi no līzinga termiņa. Pēc 5 gadiem, vai iestājoties attiecīgajam nobraukumam, automobiļa īpašniekam ir brīvas tiesības to nodot otrreizējā tirdzniecībā vai pārdot.

Transportlīdzekļa iegādes cenas ierobežojums ir 60 000 EUR bāzes komplektācijā, bez PVN. Noteikumi paredz papildu atbalstu 1000 EUR (bez PVN) apmērā par atbalsta saņēmēja īpašumā esoša transportlīdzekļa utilizāciju, to nododot pārstrādes uzņēmumam.

Izmantojot atbalsta programmu, piedāvājam iegādāties šādas elektro vai ārēji lādējamās hibrīd automašīnas:

SIA Andre motors papildu atbalstu klientiem piedāvā papildu atlaidi 1200EUR (t.sk. PVN)  apmērā no automašīnas cenas un bezmaksas automašīnas reģistrēšanas CSDD pakalpojums 100EUR (t.sk. PVN) apmērā.

Par automašīnu pieejamību, atbalsta nosacījumiem jautājiet mūsu tirdzniecības konsultantiem.

bottom of page