top of page

Jaunie Citroën C4 X un ë-C4 X Electric - eleganta un unikāla koncepcija. Tagad arī Latvijā jauns piedāvājums kompaktauto segmentā

2023. gada 12. septembris


Citroën C4 X (benzīns un dīzelis) un elektriskais ë-C4 X reprezentē unikālu dizaina pieeju, piedāvājot alternatīvu hečbekiem un krosoveriem vidējā klasē.

Sekojot pilnīgi jaunā Citroën C5 X pēdās, jauno franču modeļu dizains met izaicinājumu tradicionālajām kompaktauto virsbūves definīcijām un piedāvā kaut ko unikālu – dizainu, kas apvieno elegantu fāstbeka siluetu ar moderna krosovera stāju un četrdurvju auto mūžam aktuālo ērtumu un plašumu.

 “Mums ir prieks par jaunajiem ë-C4 X un C4 X, jo tie ievērojami paplašinās mūsu zīmola klātbūtni tirgū un sekmēs pārdošanas apjomu palielināšanos, īpaši starptautiskajos tirgos, kā arī Eiropā,” saka Citroën izpilddirektors Vensāns Kobē. “Daudzi klienti mums ir teikuši, ka vēlas pieejamu, atbildīgi ekspluatējamu un elegantu alternatīvu masu hečbeku un krosoveru piedāvājumam tieši kompaktauto segmentā, un šī ir mūsu labākā atbilde viņu vēlmei. Uz nākotni vērstais dizains nodrošina visu to komfortu, tehnoloģiju, drošību un vērtību, ko cilvēki gaida no Citroën. Taču tāpat te ir pārsteidzošs plašums un sedana daudzpusība, kas papildināta ar tādiem bonusiem kā nulles emisija un pilnībā elektrisks spēka agregāts.”
UZZINI VAIRĀK>

bottom of page