top of page

Jaunais Citroën C4 Cactus, īpaši komfortabls hečbeks ar unikālu raksturu

2017. gada 2. novembris

Pēc C3 ieviešanas tirgū 2016. gadā un apvidus automobiļu (SUV) kampaņas ar C3 Aircross un C5 Aircross 2017. gadā Citroën sper soli uz priekšu piedāvājumā un atkal pārsteidz pasauli ar savu jauno, kompakto hečbeku, jauno C4 Cactus. Jaunais modelis ienes svaigas vēsmas hečbeku segmentā, apvienojot neatkārtojamo C4 Cactus raksturu un C4 klases līdera komfortu.

HEČBEKS AR UNIKĀLU RAKSTURU: DROSMĪGS UN ELEGANTS STILS

Jaunais C4 Cactus dabiski parāda savu neatkārtojamo raksturu ar jaunu, platu un ekspresīvu priekšgalu, modernizētiem spārniem un durvīm, un apjomīgu un līdzenu vietu aizmugurē jaunām 3D LED gaismām. Automašīnas figūras ar lieliskām proporcijām un apjomīgiem izmēriem izaicina kompakto hečbeku segmenta vispārpieņemtos no sacījumus. Modeļa 2,60 m garenbāze un īsās pārkares nodrošina kompaktus izmērus izcilai veiklībai un manevrēšanai, reizē sniedzot arī visu plašumu, kas tiek sagaidīts šajā segmentā.Tajā ietvertas Citroën klasiskās pazīmes, kas izceļ virsbūves plūstošo dizainu, tai skaitā Airbump® durvju apakšdaļā, nepārtrauktu stikla joslu vidū un "peldošo" jumtu, priekšgalu ar diviem līmeņiem un 3D LED gaismas akcentus aizmugurē.Tas piedāvā 31 virsbūves pielāgošanas iespējas ar deviņām virsbūves krāsām un 4 krāsu komplektiem, kas ietver smalkus krāsas akcentus, kurus klienti var izmantot, lai pārveidotu automašīnas izskatu pēc saviem ieskatiem. Automašīnas iekšpusē funkcionālais, skaidrais un vienkāršais salons nekavējoties rada miera izjūtu. Tiek piedāvātas ne mazāk kā 5 bagātīgas un atšķirīgas salona vides, kas nodrošina spilgtumu, maigumu un smalkumu.

ĪPAŠI KOMFORTABLAIS HEČBEKS: JAUNA PERSPEKTĪVA, KAS PIEEJAMA VISIEM

Jaunais C4 Cactus automašīnu komforta ziņā sniedz jaunas perspektīvas. Izmantojot visas Citroën Advanced Comfort® programmas daļu sniegtās priekšrocības, jaunais C4 Cactus ir pirmais modelis Eiropā, kurā ietverti tehnoloģiskie sasniegumi moderna un visaptveroša komforta sasniegšanai. Tas lepojas ar lielisku braukšanas komfortu, kuru radīt palīdzējusi Eiropā pirmo reizi ieviestā  suspension with Progressive Hydraulic Cushions™ (PHC)  (uzkare ar progresīviem hidrauliskiem amortizatoriem) sistēma, kas kompensē ceļa nepilnības un liek pasažieriem justies tā, it kā viņi ceļotu ar burvju paklāju. Tā ir arī pasaulē pirmā automašīna ar paaugstināta komforta sēdekļiem, kas nodrošina augstākā līmeņa pieeju un stājas komfortu.Jaunais C4 Cactus ietver arī skaņas izolāciju, kas pārsniedz iepriekšējo paaudžu modeļu sniegumu. Pasažieri var ceļot bez bažām un relaksēties, jo par viņiem rūpējas 12 autovadītāja palīdzības sistēmas un 3 savienojumu tehnoloģijas. Arī automašīnas augstas darbības un efektīvie dzinēji palīdz vadīšanas laikā atbrīvoties no bažām un justies labi.

bottom of page