top of page

Andre Motors ar C3 piedalās Latvijas Gada Auto 2018

2017. gada 24. oktobris

Pēc neilga pārtraukuma Citroën atkal piedalās Latvijas Gada auto pasākumā – šoreiz ar jau popularitāti guvušo Citroën C3. Pirmajā testu sestdienā tas guva nedalītu prominentās žurijas atzinību. Kā izteicās viens no žurijas locekļiem: “Bija daudzi auto no kuriem mēs gaidijām vairāk, C3 bija viens no tiem, kas sniedza vairāk nekā gaidīts – lielisks dizains savienojumā ar perfektu tehniku par ļoti pieņemamu cenu”.

Žūriju veido autožurnālisti, Latvijas lielāko autoparku atbildīgās amatpersonas, autosportisti, autoservisu vadītāji, autoinžinieri un auto nozares eksperti. 

Konkursa "Latvijas Gada auto 2018" žūrija ir: Aldis Zelmenis, Atis Jansons, Boriss Sebjakins, Edgars Utāns, Guntars Pulss, Guntis Vīksna, Ilmārs Līkums, Ingars Tenis, Ivars Caune, Jānis Baumanis, Jānis Bite, Jānis Grīnhofs, Jānis Mežulis, Jānis Rapa, Jēkabs Ronis, Jurijs Petuhovs, Juris Kreicbergs, Juris Zvirbulis, Normunds Avotiņš, Oskars Irbītis, Pauls Timrots, Raimonds Volonts, Raimonds Zandovskis, Raitis Mazjānis, Roberts Jansons, Uldis Hmieļevskis, Uldis Rolis, Zigmārs Krumiņš.

Video:bottom of page