top of page

Sīkdatņu politika

 

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Andre Motors"

vienotais reģistrācijas nr. 40103997615

juridiskā adrese: Kārļa Ulmaņa gatve 90, Rīga, LV-1046

 

Sīkdatņu politika

 

Šīs sīkdatņu izmantošanas politikas mērķis ir aprakstīt sīkdatņu un tīmekļa servera žurnālu izmantošanu, lai šī informācija Jums ļautu pieņemt pamatotus lēmumus, izmantojot mūsu tīmekļa vietni.

 

Kas ir sīkdatnes?

 

Sīkdatnes ir pagaidu faili, kurus tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Google Chrome, Firefox vai Safari) saglabā Jūsu datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.

Sīkdatnes ir plaši izmantota tehnoloģija, ļaujot uzlabot tīmekļa vietņu darbību, nodrošinot to ērtāku apmeklēšanu un sniedzot noteiktu informāciju tīmekļa vietņu īpašniekiem. Mūsu sīkdatnes var fiksēt informāciju par Jūsu izdarītajām izvēlēm mūsu tīmekļa vietnē, kas mums ļauj pielāgot vietnes saturu Jūsu vajadzībām.

Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt, piemēram, lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst atmiņu, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.

Vairāk informācijas par sīkdatnēm atradīsiet vietnē http://www.allaboutcookies.org/. Tālāk sniegta sīkāka informācija par sīkdatnēm un tām līdzīgām tehnoloģijām.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

 

Kopā ar mūsu tīmekļa žurnāla datnēm izmantojam analītiskās sīkdatnes, tā uzlabojot mūsu vietņu darbību. Tās palīdz iegūt informāciju par apmeklētāju skaitu, no kurām vietām apmeklētāji apmeklē mūsu vietni un kā viņi to izmanto (piemēram, kuras vietnes sadaļas lietotāji apskata visbiežāk). Šim nolūkam mēs izmantojam Google Analytics piedāvātos analītikas rīkus un ar tiem saistītas sīkdatnes. Šis instruments anonīmi ievāc informāciju, kā Jūs izmantojat mājaslapu, un lai veidotu statistiskās atskaites par lapas aktivitāti.

Mēs nekad neizmantosim un arī neļausim kādai trešajai pusei izmantot šo statistikas analīzes instrumentu, lai izsekotu un iegūtu privātu informāciju par mūsu mājaslapas apmeklētājiem. Google nesasaistīs Jūsu IP adresi ar jebkādiem citiem datiem, kas pieejami Google. Ne mēs, ne Google nemēģināsim sasaistīt IP adresi ar individuālo datora lietotāju. Mēs nesasaistīsim jebkādus datus, kas iegūti šajā mājaslapā ar personiski identificējamu informāciju, izņemot gadījumus, kad Jūs brīvprātīgi iesniegsiet informāciju mūsu mājaslapas aizpildāmajā formā.

Tehniski nepieciešamas sīkdatnes
 

Atsevišķas mūsu vietnes funkcijas pilnvērtīgi darbojas tikai ar noteiktām sīkdatnēm. Ja bloķēsiet šo funkciju nodrošināšanai paredzētas sīkdatnes, nevarēsiet izmantot mūsu vietni, vai tās izmantošana būs nepilnīga.

Sesijas un iestatījumu sīkdatnes
 

Sesijas sīkdatnes izmantojam, lai, Jums apmeklējot mūsu vietni, Jūs identificētu un Jums būtu ērtāk izmantot mūsu vietnes funkcijas un lai Jūs varētu ērti pārvietoties starp vietnes lapām. Šīm sīkdatnēm derīguma termiņš beidzas, izbeidzot pārlūkošanas sesiju (piem., aizverot pārlūkprogrammu). Tāpat varam izmantot sīkdatnes ar ilgāku derīguma termiņu, lai atcerētos apmeklētāju izvēlētos uzstādījumus un veiktās darbības mūsu vietnē. Parasti šīs sīkdatnes ierīcē neuzglabājas ilgāk par diviem gadiem.

Sociālo tīklu sīkdatnes
 

Savā tīmekļa vietnē varam integrēt trešo pušu vietņu funkcijas (īpaši sociālo tīklu, kā Facebook, YouTube, Instagram). Kopā ar šīm funkcijām reizēm izmantojami arī skripti vai citi elementi, kas ļauj nolasīt un reizēm arī Jūsu ierīcē saglabāt sīkdatnes no sociālajiem tīkliem. Ar trešo pušu privātuma politiku var iepazīties to mājaslapās.

Kā izdzēst sīkdatnes vai bloķēt to uzstādīšanu?

 

Jums ir iespēja bloķēt, dzēst uzstādītās sīkdatnes vai atsaukt doto piekrišanu, mainot uzstādījumus Jūsu interneta pārlūkā. Tajā skaitā, ja Jūs nevēlaties, lai Google Analytics iegaumētu vai izmantotu informāciju par Jums, varat uzstādīt atteikuma sistēmu (opt-out) Jūsu pārlūkā.

Visaptveroša informācija par sīkdatņu pārvaldīšanu un bloķēšanu dažādās pārlūkprogrammās atrodama tīmekļa vietnē http://www.allaboutcookies.org/.

 

Kāda ir ietekme, dzēšot vai bloķējot sīkdatnes?

 

Atsevišķas mūsu vietnes funkcijas pilnvērtīgi darbojas tikai ar noteiktām sīkdatnēm. Sīkdatņu lejupielādes bloķēšana vai to dzēšana var padarīt par neiespējamu vai ierobežot Jūsu iespējas pilnvērtīgi izmantot mūsu mājaslapu.

Tādēļ mēs jums iesakām atļaut sīkdatņu izmantošanu mūsu mājaslapā un ceram uz jūsu sapratni. Sīkdatnes ir nepieciešamas dažādu funkciju izpildei, kā arī tās palīdz uzlabot mājaslapas lietojamību.

Rīgā, 2018. gada 25. maijā.

bottom of page