top of page

Modeļi

Aprīkojums

VeiktspējaXBUS SKAITĻOS*
PIEDZIŅA:

Elektroniski vadīts 4 riteņu piedziņa ar atgūšanas elektriskajiem dzinējiem un vairāk nekā 1 000 Nm griezes moments.


BATERIJA:

Kopējais baterijas jaudas daudzums līdz 45 kWh, no kuriem 15 kWh ir pastāvīgi iebūvēti. Pēc izvēles paplašināmi ar maināmām baterijām vēl par 30 kWh.


PAPILDUS DATI:

Transportlīdzekļa garums aptuveni 3 945 mm, platums aptuveni 1 690 mm, augstums aptuveni 1 930/1 990 mm.

Tukšs svars aptuveni < 500 - 800 kg bez baterijām / cilvēkiem / kravu.

Kopējā pastāvīgā sertificētā jauda dzinējiem aptuveni 15 kW.

Maksimālā jauda aptuveni 56 kW.

Atļautais kopējais svars aptuveni 1 600 kg. Kravnesība līdz 5,3 m³ (atkarībā no moduļa).

Saules plēves virsma līdz 6 m², atkarībā no moduļa.


  • DATI UN SPECIFIKĀCIJAS IR PIRMSAPSTIPRINĀTI UN VAR MAINĪTIES.

10.2" displejs

Protams, jūsu XBUS ir moderna multimediju sistēma, ko varat ērti vadīt, izmantojot iebūvēto 10,2" krāsu displeju. Ar šo displeju jūs varat veikt dažādus iestatījumus.


Skaļruņu sistēma ar skaļruņiem

Lai baudītu savas iecienītās dziesmas XBUS, tajā iekļauta standarta skaļruņu sistēma. Detalizētāku informāciju sniegsim galīgajā konfiguratorā.


CarPlay / Android Auto

Lai būtu saistīti visur un varētu izmantot navigāciju caur savu viedtālruni, XBUS iekļauj standarta saskarnes Apple Car Play un Android Auto.


Daudzfunkcionāla stūre

Ar standarta daudzfunkcionālo stūri jūs nenovēršat uzmanību no ceļa un varat ērti veikt galvenās funkcijas tieši no stūres.


Bluetooth

Izmantojot Bluetooth saskarni, jūs varat viegli savienot savu viedtālruni ar XBUS multimediju sistēmu.


Bezkontaktu ienākšana un startēšana

Nevajag vairs meklēt atslēgas! Pateicoties standarta Bezkontaktu ienākšanas un startēšanas sistēmai, XBUS atveras un aizveras, neizņemot ārā atslēgu no kabatas.


EVA – Electricbrands Transportlīdzekļa lietotne

Electricbrands Transportlīdzekļa lietotne jeb EVA īsākam nosaukumam padara jūsu XBUS viedu. Kā uzņēmējs, izmantojot šo lietotni, varat viegli pārvaldīt savu transportlīdzekļu floti, bet kā lietotājs, vienmēr varat sekot visiem datiem par savu XBUS. Precīzu funkciju apjomu sniegsim galīgajā konfiguratorā.


220V uzlādes iekārta

Lai ērti uzlādētu XBUS mājās, tas ir aprīkots ar pareizu uzlādes vadu mājsaimniecības kontaktligzdai, un tas ir standarta aprīkojumā.


Saules jumts (izmērs atkarīgs no moduļa)

Katram XBUS modelim ir piemērots saules jumts. Tā izmērs un saistītā jauda atkarīga no izvēlētajiem moduļiem. Tomēr varat ņemt vērā, ka vadītāja kabīne vidēji radīs aptuveni 260 vatu maksimālo jaudu, centrālā kabīne aptuveni 360 vatu maksimālo jaudu, un aizmugurējais modulis aptuveni 200 vatu maksimālo jaudu. Izmantojot maksimālo saules paneļu skaitu, XBUS var ģenerēt līdz pat 800 vatiem elektrības stundā.


Standarta bateriju aprīkojums

Lai varētu sākt braukšanu bez aizkavēšanās, standarta XBUS modelis ir aprīkots ar 8 baterijām pa 1,25 kWh katru. Tas nodrošina kopējo standarta baterijas jaudu 15 kWh un nobraukumu līdz pat 200 kilometriem pilsētas režīmā un līdz pat 140 kilometriem jaukto režīmā. Saules paneļu radītais nobraukums šeit nav iekļauts, jo tas atkarīgs no laikapstākļiem. Jūs varat aprīkot XBUS ar līdz pat 24 baterijām un tādējādi paplašināt nobraukumu līdz pat vairāk nekā 600 kilometriem, ja vēlaties.


Melni plastmasas paneļi

Melni plastmasas sānu paneļi ietilpst bez maksas. Ja vēlaties alumīnija vai citu materiālu paneļus, tos varat iegādāties ar papildu samaksu.


16" tērauda diski ar riepām

Standarta izpildē: 165/75 R16, off-road izpildē: 185/75 R16. Detalizētāku informāciju par diskiem un riepām varat atrast galīgajā konfiguratorā.


Iekšpusē standarta, melns/melns

Standarta XBUS iekšpusē izmantoti klasiski melni auduma sēdekļi. Kontrastējošais instrumentu panelis izgatavots no videi draudzīga un pārstrādājama biopolimēra.


Iekšpusē standarta, melns/pelēks

Standarta XBUS iekšpusē izmantoti melni auduma sēdekļi ar pelēkām akcentēm. Kontrastējošais instrumentu panelis izgatavots no videi draudzīga un pārstrādājama biopolimēra.